O nas / About us

nasz portretJest nas dwoje – Kasia i Rysiek. Już po studiach i pierwszych latach pracy, ale jeszcze przed stabilizacją zawodową i życiową. Razem od 5lat, najczęściej w Polsce, czasem za granicą, mniej lub bardziej pracowicie… Postanowiliśmy przedłużyć jeszcze chwilę czas beztroski i poważnych zobowiązań typu gdzie? z kim? jak? za ile? i ruszamy w drogę:)

Miało być na rok i dokoła świata, a wyszło jak zawsze… inaczej:) Na początek Ameryka Środkowa i Południowa, później Australia i Nowa Zelandia, a może jeszcze zdążymy do Azji? A może zakochamy się w jakimś dzikim lądzie Ameryki i zostaniemy na dłużej?

Zobaczymy…

PS. Na portrecie my – jak żywi, w wykonaniu 6-letniej Julki

Nasze emaile: katarzyna.anna.sobczak@gmail.com oraz rysiekmirek@gmail.com

There are two of us – Kasia i Rysiek. We have already finished our study and we have worked for a while but we are still before life-stabilization-period. Together for 5 years, usually in Poland but sometimes abroad, working more or less… We have decide to put away the decisions of where? with who? how? how long? how much? and we are going to travel:)

It supposed to be round-the-world one year trip but as usual there is a little bit different. At the beginnig: Central and South America, then Australia and New Zeland. Who knows? Maybe we will manage to go to Asia too? Or maybe we will fall in love in some wild American place and we will stay for longer?

We will see!

PS. Here we are – in the picture made by Julia (6 years old)

Our emails: katarzyna.anna.sobczak@gmail.com and rysiekmirek@gmail.com

Wszystkie teksty i materiały multimedialne umieszczone na blogu objęte są prawem autorskim i nie zgadzamy się na ich wykorzystanie przez inne osoby w żadnej formie, bez naszej wiedzy i zgody.

Dziękujemy za zrozumienie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie!!!

All texts and multimedia materials on this blog are copyrighted and we do not agree for its use by others in any form without our permission.

Thank you for your understanding.

If you have any questions just write to us!!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s